Lajme Shqip Thursday, 03 September 2015 15:42

Dhurata ia del që edhe me mëngjes të duket fantastike.

Këngëtarët zakonisht thonë se e kanë ‘natën ditë, e ditën natë’, pasi deri në orëst e para të mëngjesit rrinë për të argëtuar fansat në mmbrëmjet e ndryshme.

Siç duket, Dhurata Dora e ka pasur pushim mbrëmë, pasi është zgjuar më herët në mëngjes dhe duket e rregulluar në fotografinë e postuar, transmeton lajmi.net.

Ajo i ka uruar fansave një mëngjes të mirë me një foto ku shihet e bukur si zakonisht.