Lajme Shqip Monday, 07 September 2015 23:28

Engjëlli i Victoria’s Secret ka pozuar për fotografi ektremisht të bukura për Cosmopolitan.

Ajo është një nga modelet më të njohura dhe më të kërkuara në botë, dhe supermodelja australiane ka pozuar për numrin më të ri të revistës Cosmopolitan në botimin e vendlindjes së saj.

Ajo rrezaton në secilën fotografi dhe duket tërheqëse në çdo pozë e veshje, transmeton lajmi.net.

Kerr është fotografuar nga artisti Russell James, që i ka bërë foto edhe supermodeleve tjera si Heidi Klum, Alessandra Ambrosio e Naomi Campbell.