Lajme Shqip Tuesday, 16 July 2013 10:23

Miley Cyrus, nuk ka veshur fare reçipeta, ndërsa është paraqitur në një emision televiziv, në promovim të videoklipit të saj të fundit.

Cyrus, e cila filloi me aktrim dhe muzikë prej se ishte fëmijë, ka pasur ende unazën e fejesës në dorë,por nuk ka pranuar të flet për lidhjen e saj me Liam Hamsworth.

Në emision, 20 vjeqarja ka pasur përkrah Ryan Seacrest dhe Karl Urban.