Lajme Shqip Monday, 23 May 2011 14:35

Miley Cyrus ju ribashkua Twitterit vetёm para njё muaji dhe tani ajo gjendet e pёrfshirё nё njё denoncim pёr kёtё rrjet social.

Megjithё kohёs sё shkurtёr nё Twitter ajo kishte arritur shumё fansa, por jo 1 milion. Dhe pёr kёtё ajo akuzon Twitter!

Miley e cila kishte 977.900 mijё fansa nё rrjetin e saj social dёshiron qё tё arrinte shpejt targetin prej 1 milion.

Tё martёn ajo postoi pёr fansat saj: “Jam shumё afёr 1 milion fansave. Mё ndihmoni tё bёhen aq deri nё fundjavё.”

Menjёherё mbas kёsaj, njё pёrdorues me emrin MileyCyrusBz informoi Miley-n se nё njё farё mёnyre Twitter kishte bllokuar temat e saja.

E shokuar Miley i pёrgjigjet: “Duhet t’i kthej patjetёr temat e mia. Pёr çfarё arsye do tё m’i bllokonin?”