Lajme Shqip Saturday, 31 August 2013 16:37

Kryetari i Lëvizjes Socialiste Ilir Meta duket se këtë herë ka humbur 30 kilogram nga pesha. Si një ish-sportist, ka menduar që të investojë, për t’u dobësuar dhe në fakt ia ka dalë më së miri, shkruan Shekulli

Meta është dobësuar me dietën ‘’Dukan’’, një nga dietat më të famshme dhe efikase sot në botë.