Lajme Shqip Monday, 07 October 2013 23:19

Lionel Messi dhe e dashura e tij Antonella Roccuzzo po merren gjithmonë edhe me shumë me rrjetet sociale duke bërë shumë postime dhe ku në qndër të tyre qëndron djali i tyre, Thiago. Para disa ditësh ata kanë postuar një foto në Twitter ku Antonella shkruan: “Mai dhe babi të adhurojnë ty Thiaguito”, ndërsa ylli i Barçës shrkuan: “Mami e shëndoshë më e bukur”.

Por Rocuzzo nuk ka harruar të lëshojë edhe një deklaratë shumë romantike, e shoqëruar nga një foto ku është bashkë me Messin: “Të dua” duke e shoqëruar edhe me disa zemra, shkruan albeu.

Të gjitha këto tregojnë se çifti po kalon një periudhë shumë të mirë, kjo edhe për shkak të ardhjes në jetë të Thiago Messit. /albeu.com/