Lajme Shqip Wednesday, 17 August 2011 08:29

Kohëve të fundit ish-futbollisti italian Christian Vieri ka dhënë një intervistë ku është shprehur se ishte i trishtuar për shkak të thashethemeve që e ndjekin gjithandej.

Por, ish e dashura e tij Melissa Satta e ka injoruar pretekstin e tij duke thënë: “I trishtuar? Nuk e besoj… Tani në verë të gjithë mendojnë për pushimet dhe si të argëtohen sa më mirë.

Me siguri që ai nuk ka gjetur njeriun e duhur për seriozisht, mbase askush nuk e do për seriozisht.” (LajmeShqip.com)