Lajme Shqip Thursday, 13 August 2015 15:42

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj, pas publikimit të këngës më të fundit “Bone pa mu”, ka vendosur që ti japë pak pushim vetes.

Ajo është parë duke kaluar këto ditë të nxehta nën shoqërimin e të dashurit të saj në bregdet derisa fotot e postuara në bikini e kanë bërë atë të duket tejet seksi dhe tërheqëse.