Lajme Shqip Sunday, 11 December 2011 14:30

Ai është një nga yjet milioner të Hollivudit, e megjithatë kësaj here kamera e xhirimit e ka parë atë të veshur si një endacak rruge që i grabit ushqimin njerëzve në rrugë.

Një pamje aspak e ngjashme me djalin king dhe muskuloz. Një njeri i ngjithshëm që fillon të bezdisë dy ‘fëmijë’ në rrugë, Katy Perryn dhe Andy Samberg.

Këtij skeçi humoristik më vonë i është bashkuar edhe aktori Val Kilmer.

Matt Doman njihet për karizmën e karakterit të tij, që jo rrallë e herë i vë në vështirësi edhe gazetarët.

(LajmeShqip.com)