Lajme Shqip Wednesday, 30 April 2014 14:09

Nuk ka turp të tregojë format në skenë dhe jashtë saj, kështu që nuk është për t’u habitur që Mariah Carey pozoi vetëm me të brendshme në një set fotografik për revistën ‘Wonderland’. 

Këngëtarja 45-vjeçare u fotografua nga Terry Richardson, fotografi i njohur i VIP-ave.

Në intervistë, Carey tha se frymëzimin për albumin e saj të ri e ka marrë nga dy fëmijët.

“Nuk e kam thënë kurrë më parë këtë gjë, por në këngën Supernatural ka pjesë ku këndojnë Roc dhe Roe. 2 vjeç e gjysmë, por kishin një vibrato të qëndrueshëm”, tha 45-vjeçarja.

/ Top Channel/