Lajme Shqip Sunday, 04 September 2011 14:49

Ish-këngëtarja Spice, Melanie B, ka nxjerrë dje në jetë vajzën e saj, një tjetër ‘girl power’.

Teksa ishte nisur rrugës për në spital fotografët e kanë kapur kur burri i saj Stephen e mbante pë rkrahu dhe Mel B ishte shpërfytyruar nga dhimbjet. Kur ka parë që po fotografohej nga paparacët dhe në ato momente, me përvuajtje është përmbajtur derisa ka hyrë në derën e spitalit…

Fatmirësisht të dyja janë shumë mirë. Mel B nëna e tre fëmijëve ka falënderuar të gjithë miqtë që i kanë përcjellë urimet nëpërmjet Twitter. (LajmeShqip.com)