Lajme Shqip Monday, 17 August 2015 17:20

Pas angazhimeve të shumta që pati këtë verë, si dhe lansimit të projektit të saj më të ri, njëra nga këngëtaret më të reja në estradë, Luana Vjollca, ka gjetur kohë edhe për pak pushim.

Luana është fotografuar në njërën nga plazhet e bregdetit Malazez bashkë me ish të dashurin, këngëtarin nga Shkupi, Adrian Gaxha.

Afërsia e tyre ngjall dyshime nëse ata dy i kanë rregulluar përseri raportet me njëri tjetrin nga  ana sentimentale, apo thjesht është në plan ndonjë bashkëpunim muzikor.