Lajme Shqip Sunday, 13 September 2015 09:30

Luana Vjollca jo rrallëherë tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale me fotografitë dhe komentet që publikon.

Kësaj radhe, prezantuesja dhe këngëtarja nuk vjen me ndonjë fotografi provokuese, por me një thënie ‘të thellë’.

“Nganjëherë është mirë ‘të humbesh’, jeton pa ndjenja!”, ka shkruar bukuroshja në Instagram.

Postimin e ka shoqëruar me një fotografi, në të cilën ka pozuar në afërsi të një pusi “e humbur në vetvete”.