Lajme Shqip Monday, 27 July 2015 21:32

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj ka publikuar një foto në Instagram, ku shihet e lyer me argjend, dhe në sy ka ca lotë që i pikojnë.

 “Lotët e mi pikojnë si diamantë” ka shkruar Afërdita poshtë fotos.