Lajme Shqip Tuesday, 03 April 2012 13:39

Historia e dashurisë ndërmjet Jennifer Lopez dhe balerinit Casper Smart duket se po shkon shume mirë dhe se ‘Shën Valentini’ për ta festohet 365 ditë në vit.

Këtë gjë e manifeston më së miri fotografitë që vetë Casper  i ka postuar në profilin e tij në Twitter, ku e fundit është një fotografi e çiftit ulur buzëdetit duke shijuar momentet e qeta dhe romantike përkrah njëri-tjetrit.

Edhe pse këngëtarja deklaroi pak kohë më parë se s’ka ndërmend të martohet, revista ‘Star’ publikon lajmin se këngëtarja po mendon të thotë për herë të katërt ‘Po, dua’.

Sipas këtyre burimeve, ylli i këngës “On The Floor” tashmë e ka porositur fustanin e saj të dasmës tek miku i saj Roberto Cavalli dhe martesa është planifikuar gjatë pushimeve të çiftit në Akapulko.

Ndërkohë një burim i afërt me ta ka përforcuar lajmin duke rrëfyer se ‘dasma është thjesht çështje kohe’.