Lajme Shqip Saturday, 19 September 2015 08:27

Futbollisti kroat i cili luan për skuadrën italiane, Inter, Marcelo Brozovic, është hedhur në aksion dhe aksioni i tij nuk është askush tjetër pos Marina Vjollcës.

Ylli televiziv shqiptar i cili besohet se është në lidhje me Getoar Selimin, reperin e njohur shqiptar, duket se po shënjestohet edhe nga fytyrat prominente të huaja.

Kështu Marcelo Brozovic, futbollsit i Interit, është kapur duke ia bërë “like” në Instagram bukuroshes shqiptare, transmeton Telegrafi.

A thua cili do të jetë reagimi i Getoarit kur ta shohë këtë fotografi? Sigurisht se normal, pasi që e ka një prej të dashurave më seksi.

Ndryshe Marina dhe Geti po kalojnë momente të bukura bashk në Porto Cana të Republikës Dominikane.