Lajme Shqip Thursday, 28 April 2011 05:01

Ajo nuk ёshtё vajzё e ligё ka brohoritur publiku “No mean girls here!”


Lindsay Lohan surprizoi publikun duke u shfaqur nё spektaklin e sё Hёnёs “The tonight show”.

Aktorja 24 vjeçare e sulmuar, mori njё ftesё nga njё studio e hapur nё lidhje me problemet e saja ligjore.

Lohan u dёnua me 120 ditё burg tё premten, pasi gjyqtari vjedhjen e gjerdanit nё janar e cilёsoi si kundёrshtim me termat e pёrcaktuara pas arrestimit tё saj nё 2007. Edhe pse ajo u lirua po atё ditё me kusht pagesёn e 75 mijё dollarёve, ajo do tё shfaqet nё gjykatё mё 11 Maj.

 

Lindsay e pёrshkroi dёnimin e saj me burg si ‘shokuese’ dhe se e kishte lёnё ‘si tё mpirё’. Ajo pёrpara publikut u shpreh:

“Unё mendoj se kur je i ri nё pozicionin qё isha unё, personi nuk ka kohё tё vlerёsojё atё qё ka dhe janё njerёzit ata qё marrin vendime pёr ty. Por unё nuk jam mё njё fёmijё, jam 24! Nё tё kaluarёn unё kam bёrё shumё gabime dhe e pranoj. Por tani unё i kam idetё e qarta dhe pёr sa kohё qёndroj e fokusuar, unё mund ta rrij atё qё dua tё arrij.”

 

Lindsay Lohan ka zbuluar pёr publikun se pavarёsisht problemeve tё saja ligjore, ajo ka konfirmuar pjesёmarrjen e saj nё filmin e ardhshёm “Gotti: Three Generations”, sёbashku me John Travoltёn.