Lajme Shqip Thursday, 01 March 2012 11:30

Me pamjen e saj prej dive, Lindsay Lohan edhe njëherë na provon se di të jetë shumë seksi dhe joshëse.

Pas pozimit të saj për revistën Playboy, ajo pozon sërish në të brëndshme shumë tërheqëse, kësaj here për revistën ‘Love.

Me stilin e saj si Marilyn Monroe ajo ngjan porsi një kukull porcelani.

Buzët e kuqe dhe me sytë e lyera vetëm me penel, flokët e saj në ngjyrë platini i japin një pamje shumë ndryshe nga më përpara. Për më tepër shikoni galerinë.

(LajmeShqip.com)