Lajme Shqip Friday, 22 June 2012 08:01

Në mes të kaosit, e qetë dhe e veshur me një pallto të shkëlqyer prej leshi… kjo është pikërisht ajo që ka zgjedhur të bëjë Lindsay Lohan.

Aktorja shfaqet me një pamje aspak dinjitoze në grupin e xhirimit të filmit të saj të ardhshëm “Lifetime Lizs & Dick”. Ajo dukej sikur ishte duke xhiruar një skenë në frontin e një avioni gjigand me Grant Bowler, partnerin e saj në skenë.

Megjithëse kohët e fundit Lindsay ka qenë në qendër të vëmendjes, ju gjithmonë do të befasoheni prej saj! Ylli kinematografik para pak kohësh u shtrua në spital pas një aksidenti në bregdetin Pacific Highway, Malibu, ku ajo u gjet pa ndjenja.

Nga gjithë këto ndodhira dhe ngarkesa në këtë sezon të nxehtë veror, Lindsay duket tejet e lodhur, saqë disa burime nga të afërm të saj janë shprehur se ajo ndihet tejet e lodhur për të luajtur rolin e zonjushës Elizabeth Taylor.