Lajme Shqip Monday, 22 August 2011 15:48

Nuk e dimë se si mund të jetë ndjerë Kim, por me siguri që nuk i ka ardhur mirë që bukuroshja Lohan ka tërhequr aq shumë vëmëndjen e saj me paraqitjen e një sirene seksi.

35-vjeçarja ishte e ftuar në një nga eventet më të famshme të vitit, duke u shkëputur nga realiteti social i saj me probleme, dhe për të shkuar në një dasëm gala.

Thuhet se ajo ka shkëlqyer edhe mbi yjet e tjera si për shembull Eva Longoria, Demi Lovato, apo edhe vetë nuses Kim.

Me një fustan të bardhë, me dekolte të theksuar dhe të zbukuruar me gurë diamant, Lindsay dukej thjeshtë mahnitëse. (LajmeShqip.com)