Lajme Shqip Tuesday, 01 September 2015 13:48

Aktorja Lindsay Lohan nuk lë asnjë rast pa bërë skena për të rënë në sy.

29­vjeçarja ka publikuar në Instagram një video të shkurtër ku shihet duke bërë një kërcim erotik në bordin e një jahti, e veshur vetëm më një këmishë dhe me mbathje.

Nuk dihet ende se kujt i dedikohet ky kërcim i nxehtë, por Lindsay e fshiu nga profili i saj pak minuta pas publikimit