Lajme Shqip Thursday, 01 September 2011 10:14

Megjithë spekulimet e shumta mbi lidhjen e tyre dashurore, ka qenë gazeta “Press” e Beogradit që për herë të parë publikon foton ekskluzive.

Fotoja ekskluzive që dëshmon për lidhjen ndërmjet biznesmenit shqiptar të Kosovës që jeton në Hamburg, Qazim Osmani (Felix) dhe këngëtares së njohur serbe Natasa Bekvalac.

Ata janë fotografuar në Porec të Kroacisë, np jahtin luksoz “Megalodona”.

Këngëtarja serbe ka kënduar për Bajramin në Novi Pazar dhe thuhet se Qazimi ka qënë bashkë me të.

Në një pyetje që i është më parë Qazimit nga gazetari i gazetës “Kurir”, ai i është përgjigjur:

“Ju keni shkruar tashmë shumë gjëra që i dini, prandaj dhe unë nuk do të komentojë asgjë.”  (LajmeShqip.com)