Lajme Shqip Monday, 18 July 2011 22:07

Pas 4 vitesh grindjesh dhe pajtimesh, Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton janё fejuar zyrtarisht.
Sipas babait tё Nicolёs, Alfonso Valientes, kampioni i Formula Uno-s i ka bёrё propozimin e shumёpritur ish-kёngёtares sё grupit Pussycat Dolls.  Shumё i lumtur ёshtё shprehur babai i Scherzingerit pёr Lewis, tё cilin e ka pёrkufizuar si njё djalё pёr sё mbari dhe me kёmbё nё tokё.
Pas lajmit qё ka lёshuar babai i saj, nga çifti nuk ёshtё dhёnё akoma njё konfirmim pёr kёtё lajm. (LajmeShqip.com)