Lajme Shqip Wednesday, 16 September 2015 17:20

DiCaprio ka përfunduar xhirimet për filmin më të ri e kjo do të thotë se edhe mjekra e tij ‘duhet të shkojë’.

Xhirimet e filmit ‘The Revenant’, që ka bërë bashkë aktorin Leonardo DiCaprio dhe regjisorin e suksesshëm Alejandro Gonzalez Inarritu.

Për këtë rol, DiCaprion tash e një vit e kemi parë me mjekër të madhe në çdo dalje, transmeton lajmi.net.

Tani, xhirimet kanë filluar dhe aktori më në fund ka hequr mjekreën e madhe dhe për herë të parë pas shumë kohësh është fotografuar pa mjekër.