Lajme Shqip Wednesday, 19 August 2015 16:59

Ledri Vula ka postuar një foto në Instagram, teksa drejton anijen e Lumin Buna, në afërsi të Ulqinit. Pasagjere të tij janë Elena Ora, motra e këngëtares së famshme Rita Ora, dhe Amantina Tolaj, vajza e tezës së Rita Orës.

Nuk dihet nëse Ledri ka nisur ndonjë lidhej me ndonjërën prej dy bukurosheve apo ai thjesht po kryen detyrën e taksist me këtë rast.