Lajme Shqip Wednesday, 09 September 2015 19:23

Ledri Vula ishte ndër artistët më të angazhuar gjatë këtij sezoni me koncerte dhe mbrëmje muzikore brenda kufijve shqiptar dhe jasht.

Udhëtimet e shumta padyshim që sjellin edhe lodhje tek reperi, transmeton Telegrafi.

Në një fotografi të publikuar së fundmi, Ledri shihet duke fjetur në aeroplan, madje ai mbanë në dorë edhe një gotë dhe shishe me pije në dorë.

Rep artisti këtë lodhje do ta ndjejë akoma, pasi hiti i tij u fundit “Shumë pis” në bashkëpunim me Era Istrefin vazhdon të shënojë rritje klikimesh duke bërë që artistët të jenë më të kërkuarit nëpër koncerte.