Lajme Shqip Wednesday, 26 June 2013 14:47

Fragmenti “Le le le mama” e këngës së Genës dhe Norës, raportohet se është e kopjuar nga një këngë e Stylus Robb me titull “Assou mama”.

Fragmenti i huazuar, vërehet në minutën 2:46.

Ndryshe bashkëpunimi mes Norës dhe Gentës është mirëpritur shumë nga publiku. Brenda pak ditësh, ky bashkëpunim ka arritur të mbledhë shumë klikime në YouTube. 

 

Nora ft. Gena: 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=N7-Ivt3cn08

 

DJ NRD: Assou mama 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ba04DVy6sMI