Lajme Shqip Thursday, 31 March 2011 09:12

Është vetё këngëtarja ajo që rrëfen se është mërzitur duke kënduar çdo natë të njëjtat këngë. Për këtë ajo i premton tifozave të saj se do të kthehet sërish.

Shumë prej VIP-ave e kanë shaktërruar jetën e tyre pikërisht pasi janë bërë të famshëm. Një ndër to është edhe këngëtarja e grupit Fugees, e cila në vitin 2002 në ‘Unplugged’ të MTV 2-shit ju shpreh audiencës se ishte e “çmendur dhe e rrjedhur”. Në vitin 1998 ajo fitoi një sërë çmimesh Grammy dhe në një farë mënyre fama e trëmbi.

Mamaja e 5 fëmijëve, ish-bashkëshortja e Rohan Marley, djalit të Bob Marley, ka pësuar transformime të çuditshme gjatë dekadës së kaluar.

 

“T’ia nisësh sërish mbas një dështimi nuk është e lehtë, por është më mirë ta vësh përposhtë dhe të vazhdosh”, është shprehur ajo duke përdorur një shprehje të Nicky Minaj.

 

Aktualisht, fituesja e Grammy-t ndalesën e rradhës të turit “Moving Target” e ka patur mbrëmë në Atalanta, të cilin do e përfundojë në Hawaii.

 

Dhe nuk do shumë mënd që ta besosh se Nicky Minaj, kantautorja e Hip Hop-it Trinidadian dhe R&B, është tepër e gëzuar që ajo ka përdorur një shprehje të sajën.