Lajme Shqip Sunday, 13 September 2015 11:26

Reperi nga Ferizaji, 2Ton, ka sjellë bashkëpunimin me Dj-in e ri në skenë, Dj Viper.

Kënga titullohet “Parameno” dhe është kompletuar me videoklip.

Muzika është realizuar nga 2TON, Nurteel dhe Granit Gashi, dhe është produkt i InArt Studio Production.

Teksti është shkruar nga vet reperi, ndërsa MAX Production e ka xhiruar videoklipin.