Lajme Shqip Monday, 14 May 2012 08:40

Ka qenë shoku i saj Terry Richardson ai që ka postuar foto ku këngëtarja Lady Gaga shfaqet me një unazë në gishtin e fejesës.

Këngëtarja e re është ndarë së fundmi edhe nga i dashuri i saj Taylor Kinney dhe ishte një surprizë për fansat të shihnin unazën e cila krijoi jo pak konfuzion në rrjetet sociale.

Por ka qenë shoku i Gagas ai që pretendon se ajo është fejuar. Ndërsa fotografi i saj ka postuar një link në blogun e ti ku thotë “Gaga duke treguar unazën e fejesës”. Në link paraqitet ylli i ‘Bad Romance’ duke mbajtur në gisht një unazë fejese.

Ndoshta kjo mund të jetë një shaka e kurdisur nga shoku i Gagas, pasi këngëtarja e re ka veç në muaj që është ndarë nga aktori i serialit Ditarët e Vampirit.

Sipas burimeve ajo është ndarë nga Kinney sepse ka dashur të përqendrohet totalisht në karrierën e saj dhe kështu ka menduar se lidhja e tyre kishte nevojë për pushim, pasi Gaga nuk kishte kohë mjaftueshëm që të mbante dhe një lidhje.