Lajme Shqip Wednesday, 06 June 2012 08:18

Lady Gaga është paraqitur më elegante se kurrë me një fustan portokalli. Këngëtarja 26 vjeçare është paraqitur rrezëllitëse kur ka mbërritur në Zelandën e Re.

E veshur në mënyrë të pazakontë për stilin e saj të çuditshëm, ajo mbante të veshur edhe këpucë me taka super të larta të të famshmit Christian Loubotin. Dhe jo vetëm kaq! Përveç veshjes elegante ajo mbante edhe doreza të bardha, vathë me perla dhe flokë të stiluar me shumë elegancë.

Ajo është mirëpritur nga një turmë fansash dhe fotografësh përpara hotelit.

Duket se këngëtarja e “Born This Way” ka filluar të vishet në mënyrë më serioze që pas koncertit në Xhakartë. Ndërkohë mendohet se këngëtarja mund t’i jetë rikthyer sërish lidhjes së saj me aktorin e ‘Vampire Diaries’, Taylor Kinney.