Lajme Shqip Tuesday, 15 November 2011 13:30

Lady Gaga ka qenë gjithnjë në qendër të vëmëndjes dhe kësaj here ajo ka befasuar sërish me paraqitjen e re në publik.

Eksperimenti me veshjet në maksimun ka bërë që ajo tashmë të fillojë të ekperimentojë edhe pa to!

Ndërkohë që në spektaklet e saja është shfaqur vazhdimisht me këmbë të zbuluara, tani ajo ka filluar të dalë ashtu edhe në rrugë.  Ajo ka dalë nëpër rrugët e Londrës e veshur vetëm me geta, mbathje dhe një xhaketë.

Këngëtarja 25 vjeçare kishte shkuar në kryeqytetin britanik për të marrë pjesë në një aktivitet televiziv, ku padyshim prania e saj është bërë edhe më e veçantë për shkak të veshjes së saj. (LajmeShqip.com)