Lajme Shqip Saturday, 26 November 2011 13:00

Fotografitë private janë ato që kanë filluar të pëlqehen më së shumti nga fansat.

Dhe këtë tendencë të re të VIP-ave, që duket sikur po kthehet në modë, Lady Gaga e ka shfrytëzuar për të shkrepur 100 mijë fotografi me fotografin profesionist Terry Richardson.

Fotot e saj private nuk e shfaqin Gagën shumë ndryshe nga artistja në skenë.

Fotografitë nuk kanë dalë ende në qarkullim, por tabloidi The Sun ka mundur të sigurojë pak prej tyre. (LajmeShqip.com)