Lajme Shqip Monday, 12 March 2012 10:23

Kylie Minogue shfaq anën e saj më të mahnitëshme, si një kameleon bukurie na tregon se është e zonja të përshtatet me çdo stil.

Këngëtarja e mrekullueshme flet në këtë intervistë për jetën e saj private, cilësitë që pëlqen tek një mashkull, për kuzhinën, e për shumë tema të tjera.

Përsa i përket temës se cilat janë cilësitë e mashkullit perfekt për të, ajo shprehet, “Sigurisht që duhet të jesh në gjëndje të qeshësh me batutat e tij. Nuk mund t’a imagjinoj se si mund të jetë një marrëdhënie kur nuk ka mirëkuptim. Kohët e fundit kam filluar të preferoj meshkujt latin, Andrea është spanjoll, Oliver ishte francez. Mashkulli duhet të ketë shpirt krijues dhe imagjinatë të shfrenuar.”

Këngëtarja e famshme jeton në Londër që në vitin 1987. Ajo shprehet se e do shumë këtë qytet dhe njerëzit që jetojnë në të.

Për më tepër surpriza lexoni këtë artikull interesant dhe shikoni se sa shumë ka ndryshuar Kylie Minogue.

(LajmeShqip.com)