Lajme Shqip Friday, 11 September 2015 16:42

Këngëtarja australiane, Kylie Minogue ka sjell këngën e re në bashkëpunim me e hitit “Boombastic”, Shaggyn.

“Black and White” titullohet kënga e këtyre dy artistëve, e cila është pjesë albumit “Kylie + Garibay, raporton Digitalspy.

Kylie Minogue, albumin e ri e ka krijuar në bashkëpunim me producentin Fernando Garibay, transmeton Koha.net.

Mysafir në albumin e ri janë edhe Sam Sparro dhe Giorgio Moroder.