Lajme Shqip Tuesday, 15 September 2015 21:22

A e ka Kylie Jenner gjoksin operacion plastik?

Kylie mohon se ka ndërhyrë në gjoksin e saj për t’u dukur më i madh, por ka zbuluar sekretin në aplikacionin e saj që ka lansuar së fundmi.

Vajza më e vogël nga klani Kardashian/Jenner ka treguar në një video: “Nuk e ndaj këtë gjë me shumë njerëz, por të gjithë mendojnë se unë kam bërë gjoksin operacion kohëve të fundit dhe kjo nuk është e vërtetë.”

“Unë vetëm përdor reçipetat Bombshell të Victoria’s Secret. Është shpëtuese jetërash. Kam bërë që e gjithë familja dhe miqtë e mi t’i veshin ato”, ka treguar Kylie në një video intime të postuar, transmeton lajmi.net.

Ajo madje ka shpërdarë foto kur ka veshur reçipeta pa mbushje dhe më pas ato ‘Bombshell’ dhe dallimi është mjaft i madh.