Lajme Shqip Friday, 25 September 2015 08:29

Lorik Cana ka ndarë me ndjekësit e tij fotografinë e parë si prind bashkë me djalin e tij, Boikenin.

 ‘Mirë se erdhe Boiken. Ndjenja më e bukur e jetës sime’ – ka shkruar kapiteni në imazhin e postuar në Facebook.

Kujtojmë Boikeni i lindur dje është fryt i dashurisë së Lorikut dhe gruas së tij Monikës pas një lidhjeje disa vjeçare që verën e 2014-tës u kurorëzua me martesë.

Jetë të gjatë djalit të kapitenit e shpresojmë se ai do të jetë një ogur i mirë para ndeshjes historike me Serbinë.