Lajme Shqip Tuesday, 06 December 2011 14:05

Aktori Ashton Kutcher duket qartë se nuk po e vuan aspak ndarjen nga Demi Moore.

Mbrëmjen e kaluar u mbajt mbrëmja gala e Vitit të Ri në Teatrin Kinez Grauman në Hollivud, dhe 33-vjeçari është shfaqur në një humot mjaft të mirë dhe harmoni me partneren e tij në film, Lea Michele.

Nëse dikush ka menduar se Ashton vuante nga ndonjë brengë e ndarjes, gjatë mbrëmjes ai nuk ka dhënë absolutisht këtë përshtypje, përkundrazi, dukej se po e shijonte shumë gjithçka që e rrethonte. (LajmeShqip.com)