Lajme Shqip Monday, 31 August 2015 19:25

Luana Vjollca vazhdimisht merr dhurata, lule dhe përjeton akte nga më të ndryshmet nga fansat e saj të shumtë.

Kësaj radhe, njëri nga ta ka shpalosur një mbishkrim të madh ku shpreh dashurinë ndaj prezantueses së shndërruar në këngëtare.

Biondja e famshme e ka postuar këtë imazh në faqen e saj në Instagram duke e falënderuar fansin për këtë gjest.

“Enaldo, të dua edhe unë shpirt! Ma jepni ndjenjën më të bukur në botë”, ia ka kthyer bukuroshja.

Ndryshe, Luana është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit të saj me Getoar Selimin, “Tirana Lifestyle” që është shikuar mbi 3.5 milionë herë në YouTube, një muaj pas publikimit.