Lajme Shqip Monday, 21 September 2015 19:24

Supermodelja nuk mund të kalonte pa u vënë re në tapetin e kuq në premierën e Pan at Odeon Leicester Square. Teksa u përkul mbi gardhin mbrojtës, 23-vjeçarja Cara Delevingne shfaqi dukshëm këmbët e saj të gjata dhe çfarë mund të dukej tjetër nga fustani i saj super i shkurtër.

Por njerëzve u tërhoqi vëmendjen edhe kolegia e saj, Suki Waterhouse, me veshjen e saj të bardhë dhe një dekolte të hapur.