Lajme Shqip Friday, 18 September 2015 22:36

Më ditën e sotme beqaria e këngëtarit Korab Shaqiri mori fund. I biri i këngëtarit Ilir Shaqiri, sot po martohet me Lulkaçela Jasharin nga Kërçova më të cilën ishte prej shumë vitesh në lidhje dashurie

Në një atmosferë familjare dhe larg syrit të mediave, Korabi sot po kremton ditën më të lumtur të tij.

Siç merr vesh “Kosovarja” dasma është bërë sipas traditave shqiptare ndërkohë para pak orësh krushqit sollën edhe nusen në shtëpi.

 Fotografitë nga atmosfera e ceremonisë dasmore të familjes Shaqiri.