Lajme Shqip Thursday, 01 August 2013 13:40

Këngëtarja nga Shqipëria Samanta Karavella ditë më parë ka lansuar videoklipin e këngës “Pafundësi” në bashkëpunim me Dj Olti dhe DDy Nunes.

“Pafundësi” është një këngë ritmike dhe verore. Por ajo që vërehet në këtë videoklip janë skenat e njëjta sikurse te kënga “Im into you” e yllit me famë botërore Jennifer Lopez, shkruajne mediat shqiptare.

Samanta është munduar që edhe ngjyrat e fustanit t’i bëjë pothuajse të njëjta, duke mos përjashtuar as lëvzjet e njëjta sikurse të J.Lo.

Megjithatë, nuk është hera e parë që këngëtaret shqiptare kopjon yjet botërorë