Lajme Shqip Monday, 02 April 2012 15:04

Marka e njohur denim rikthehet përsëri me LF Stores Car Mar Denim, koleksioni pranveror 2012. Është koha që ju duhet domosdoshmërisht të keni në garderobën tuaj veshje të tilla.

Këtë sezon të ngrohtë duhet të guxoni më tepër, hiqni dorë njëherë e mirë nga komoditeti dhe zgjidhni një palë xhinse të shkurtra që nxjerrin në pah bukurinë tuaj!

Ditët me diell pothuajse po afrojnë dhe ky është momenti më i mirë për ju që të mendoni seriozisht për look-un tuaj.

(LajmeShqip.com)