Lajme Shqip Thursday, 15 March 2012 10:25

Shumë femra mundohen të ndjekin modën, disa ja arrijnë me sukses, disa të tjera jo. Për t’u dukur sa më trendi dhe sa më elegante ne ju këshillojmë koleksionin pranveror të këpucëve nga Ruthie Davis.

Një koleksion përrallor, shumëngjyrësh, me të vërtetë mahnitës. Këpucët me taka të larta tanimë janë kthyer në një trend absolut.

Të veshësh këpucë nga ky koleksion është sinonimi i klasit. Perfekte për çdo femër që dëshiron të ketë një look seksi.

(LajmeShqip.com)