Lajme Shqip Wednesday, 01 February 2012 16:30

Hidhini edhe ju një sy koleksionit më të ri të Massimo Dutti-it. Në këtë koleksion përfshihen aksesorë të ndryshëm dhe këpucë pranverore. Një hit i vërtetë për sezonin e nxehtë, aksesorët dhe këpucët që çdokush duhet t’i ketë.

Syzet e diellit janë më të preferuarat pasi tejçojnë klasin e vërtetë. Merrni edhe ju një dozë elegance në stilin tuaj, duke bërë për vete këto mrekulli të modës. (LajmeShqip.com)

(LajmeShqip.com)