Lajme Shqip Monday, 12 March 2012 09:43

Klasi dhe eleganca janë motoja e Koleksionit NEUW Pranverë/Verë 2012 nga marka më e njohur e xhinseve Denim.

Moderne dhe elektrizuese. Ka kaq shumë stile të ndryshme në këtë koleksion sa do të mbeteni të mahnitura.

Xhinse me ngjyra të ndryshme, të ngushta në formë tubi, me qemer të gjatë, me xhepa të mëdhenj. Variojnë modelet, stili, dhe forma. Kombinimet e veshjeve janë perfekte.

(LajmeShqip.com)