Lajme Shqip Wednesday, 04 April 2012 11:50

Me sa duket, të dukesh seksi ne palestër është më e rëndësishme se sa ju mendonit. Është shumë e thjeshtë të jesh e tillë me një nga kostumet sportive nga Victoria’s Secret.

Victoria’s Secret po i ndihmon femrat që të duken të mrekullueshme të veshura edhe me veshje të thjeshta e shumë komode. Koleksioni i veshjeve sportive Pranverë 2012 ka dizanje nga më të ndryshmet, dhe është i mbushur me detaje interesante.

(LajmeShqip.com)