Lajme Shqip Tuesday, 20 March 2012 12:00

Me ditët e ngrohta që po afrojnë, ne që tani po ëndërrojmë për detin, pushimet, ditët e nxehta në plazh. Për këto ditë ka menduar edhe marka e njohur H&M duke hedhur në treg koleksionin më interesant të këtij viti.

Është koha që ti të zgjedhësh bikinin tënd të preferuar pa shpenzuar shumë. Për një pamje më të rafinuar dhe më seksi duhet me doemos të kesh një bikini të tillë.

Stilime të parezistueshme! Ngjyra dhe prerje nga më të bukurat! Për më tepër shijoni galerinë.

 

 

(LajmeShqip.com)