Lajme Shqip Tuesday, 28 February 2012 13:00

Koleksioni i ri i markës mjaft të njohur H&M do të jetë sigurisht një ndër bumet më të mëdha të stinës së ngrohtë që po afron.

Me modelet më të mrekullueshme, si Natasha Poly, Sasha Pivarova dhe Isabeli Fontana, H&M prezanton veshjet më seksi, më elegante që ju mund të keni parë ndonjëherë. Këto dizenjime unike kanë një stil të përsosur dhe shumë femëror.

Modelet tek pozonin për H&M kanë veshur fustane mbrëmjesh me shkëlqim, funde të shkurtra, këmisha tepër elegante dhe xhaketa super seksi. Për më tepër shijojeni galerinë.

(LajmeShqip.com)