Lajme Shqip Monday, 26 March 2012 09:00

Hyni në sezonin e ri duke zgjedhur makijazhin e firmës së njohur Bobbi Brown.

Sezoni që po afron ka të bëjë plotësisht me freskinë natyrale; ideja është që të arrijmë përfeksionin, me një lëkurë të pastër dhe me tipare rrezëllitëse.

Bobbi Brown ka menduar për t’ju ofruar edhe këtë herë ngjyra pothuajse natyrale për t’u dukur të mahnitshme.

(LajmeShqip.com)